+420 377 450 203 | +420 773 911 310

Tónování skel

Tónování autoskel

Jak probíhá tónování autoskel v GALAXY

 

Tato oblíbená služba umí více než jen obléci Vaše auto do nového kabátku. Pochlubí se například zadržením většiny škodlivého UV záření a především snížením světelné i tepelné propustnosti skla, takže se za jakéhokoliv počasí můžete těšit na příjemnou jízdu autem. Těmito vlastnostmi zatmavení významně šetří životnost Vaší klimatizace, tkanin i dalšího vybavení. Kromě těchto protislunečních fólií nabízíme speciální bezpečnostní fólii, která brání rozbití skla při případném pokusu o krádež či černou neprůhlednou fólii sloužící ke krytí nákladních prostor.

 

Používáme kvalitní autofólie značky FUSION, s jejichž aplikací dostanete na každé okno zvlášť atest pro ČR a země EU, a které zajistí splnění kritérií pravidelné technické kontroly. U nás v kanceláři Vám při příjmu auta zapůjčíme vzorník, kde si přímo Vy zvolíte tmavost fólií. Tónování u nás provádí pouze profesionálně proškolení technici s dlouholetou praxí, kterým prošlo pod rukama již mnoho autoskel.

 

Jak se můžete objednat?

S veškerými informacemi jsme Vám k dispozici na telefonních číslech 377450203 nebo 773911310. Objednávku také můžete odeslat na naši e-mailovou adresu obchod@galaxy-servis.cz. Zeptáme se Vás, jaký máte vůz a která skla si přejete natónovat a vzápětí Vám domluvíme termín.

 

Obvykle se provádí aplikace autofólií na zadní boční skla a skla zavazadlového prostoru. Tuto kompletní sadu nabízíme za ceny:

 

  • Osobní automobil: od 4000 Kč

  • Dodávka:                 od 4500 Kč

Výhody tónování

  • Větší bezpečnost při poškození skla

 

  • Zlepšení vzhledu automobilu

 

  • Snížení přehřívání vozidla a zadržení většiny škodlivých slunečních paprskům.

 

  • Snížení viditelnosti do vozidla pro zloděje 

GALAXY servis s.r.o.
IČ: 26362589
Živnostenská 1169/7
312 00 Plzeň
obchod@galaxy-servis.cz
CREATED BY APEXMEDIA